Promocje

Odkryj korzyści z naszych atrakcyjnych promocji

Zawsze staramy się docenić naszych klientów, oferując im szereg atrakcyjnych promocji. Niezależnie od tego, czy jesteś naszym stałym klientem, czy dopiero zaczynasz z nami podróżować, mamy coś specjalnego dla Ciebie. Nasze promocje są zaprojektowane tak, aby podróżowanie z nami było jeszcze bardziej korzystne. Sprawdź nasze aktualne oferty i zacznij oszczędzać już dziś!

Podróżuj więcej, płacąc mniej z naszą ofertą

Cenimy lojalność naszych klientów i chcemy to pokazać. Dlatego wprowadziliśmy specjalną ofertę dla naszych stałych klientów – za każde dziewięć przejazdów z Taxi, dziesiąty otrzymujesz od nas całkowicie za darmo! To nasz sposób na podziękowanie za Twoje zaufanie. Im więcej podróżujesz, tym więcej zyskujesz. Zacznij zbierać swoje darmowe przejazdy już teraz!

Podróżuj komfortowo i oszczędzaj

Stawiamy na komfort i satysfakcję naszych klientów. Dzięki naszym promocjom, podróżowanie z nami staje się jeszcze bardziej korzystne. Oferujemy konkurencyjne ceny, a nasze promocje pozwalają na dodatkowe oszczędności. Dodatkowo, zawsze dbamy o to, aby nasze taksówki były punktualne, a nasi kierowcy profesjonalni i uprzejmi.